Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł

Kringle Candle

124 Artykuły
Kringle Candle

Filtry

Dla kogo
Seria
Cena
Rodzaj produktu
Sortuj według
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości
Strona1z6

Kringle Candle – wyjątkowe świece zapachowe do domu

» Kringle Candle łączy w sobie to, co najlepsze z tradycji i nowoczesności, niepowtarzalne świece zapachowe, które pasują do każdego wnętrza. «
(Mick Kittredge, założyciel Kringle Candle)

Kringle Candle, to nie tylko bogata paleta wyjątkowych aromatów, ale również połączenie nowoczesnego i tradycyjnego wzornictwa. Wszystkie świece powstają w Bernardstown
w USA, ojczyźnie założycieli marki. Kringle Candle niezależnie od zapachu są białe, dzięki temu idealnie harmonizują z każdym stylem wnętrza. Woski zawierają tylko najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane esencje zapachowe. Odkryj teraz unikalną markę Kringle Candle w Flaconi.

Historia powstania Kringle Candle Company 

Twórcą Kringle Candle, jest Mick Kittredge, syn założyciela kultowej marki Yankee Candles. W 2009 roku w Massachusetts Mick, z pomocą swojego ojca Michaela Kittredge utworzył Kringle Candle Company. W efekcie rodzinnej kooperacji powstały wyjątkowe świece gwarantujące niepowtarzalne doznania zapachowe. 

Kringle Candle – naturalne świece i woski najwyższej jakości

Kittredge współpracuje z najlepszymi perfumiarzami na świecie. Podstawą jest wybór odpowiednich naturalnych olejków eterycznych. Świece przechodzą szereg testów.
Do produkcji używa się tylko najlepszego wosku, a wysokiej jakości knoty gwarantują odpowiednie czyste spalanie, zapewniając idealne uwalnianie wyjątkowych esencji zapachowych. Każda świeca Kringle wykonana jest w 100% z naturalnego wosku parafinowego.

Kringle Candle – świece zapachowe na każdą okazję

Za wyjątkowy bukiet aromatów wosków odpowiada Mick Kittredge. Bogata paleta zapachów pozwala zarówno zanurzyć się w naturalnych kwiatowych woniach, poczuć owocowe orzeźwienie czy odnaleźć magię świąt w kompozycjach korzennych przypraw. 

Kringle Candle potrafi też zaskakiwać tak niezwykłymi zapachami, jak „Jesienny deszcz”
czy „Midnight -Północ”. Z kolei w chłodniejsze dni możemy otulić się wonią „Comfy Sweater”, który inspirowany jest zapachem przytulnych swetrów i ciepłych koców oraz nutami cynamonu i wanilii. Miłośnicy cydru z pewnością pokochają słodki zapach. „Apple Cider Doughnut”. Ten wyrafinowany bukiet zapachowy, to połączenie cydru z korzennym, odurzającym zapachem cynamonu - absolutna przyjemność. 

Świece dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a także w wosku, który pali
się przez 12 godzin – idealna opcja do przetestowania zapachów. Odkryj swój ulubiony zapach od Kringle Candle.