Kérastase Curl Manifesto

Wszystkie produkty
7 Artykułów

Kérastase Curl Manifesto: pielęgnacja włosów kręconych i falowanych

Masz loki lub fale i szukasz produktu, który zapewni im idealną pielęgnację i je podkreśli? W takim razie linia Curl Manifesto od marki Kérastase jest właśnie dla Ciebie! Oferuje ona skuteczne produkty, które ułatwiają stylizację i pielęgnację naturalnych loków. Produkty z tej gamy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Twoim lokom lub falom dokładnie to, czego potrzebują:

  • Ochrona przed puszeniem się: ponieważ kręcone włosy są naturalnie cieńsze i podatne na łamanie.

  • Stabilność kształtu: ponieważ spiralny kształt loków utrudnia równomierne nałożenie pielęgnacji.

  • Nawilżenie: ponieważ kręcone i falowane włosy są bardziej suche i porowate.

Jeżeli interesujesz się pielęgnacją loków i chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich pielęgnacji i stylizacji, zajrzyj także do naszego poradnika dotyczącego kręconych włosów.

Wszystkie produkty z gamy Kérastase Curl Manifesto

Produkty z gamy Kérastase Curl Manifesto zapewniają kompleksową pielęgnację włosów kręconych lub falowanych. Obejmują one:

Kérastase Curl Manifesto Szampon: Szampon do loków Bain Hydratation Douceur jest idealny do delikatnego oczyszczania kręconych i niesfornych włosów. Usuwa nadmiar sebum ze skóry głowy i wyczarowuje piękny połysk.

Kérastase Curl Manifesto Odżywka: Z odżywką Fondant Hydratation Essentielle delikatnie rozczeszesz włosy po umyciu. Dzięki temu produktowi pielęgnacyjnemu puszenie włosów stanie się przeszłością.

Kérastase Curl Manifesto Olejek do włosów: Kérastase Curl Manifesto Huile Sublime Repair Oil pielęgnuje nie tylko włosy, ale także skórę głowy. Nadaje on włosom elastyczność i połysk.

Kérastase Curl Manifesto Maska do włosów: Twoje loki są szczególnie suche lub nawet zniszczone? W takim razie użyj Masque Haute Nutrition. Ta maska do loków o masełkowej konsystencji wzmacnia je i odżywia w zaledwie pięć minut.

Kérastase Curl Manifesto Spray do włosów: Możesz odświeżyć włosy pomiędzy myciami za pomocą sprayu odświeżającego Refresh Absolu. Pozwoli Ci to na nowo zdefiniować loki.

Kérastase Curl Manifesto Lotion do włosów: Jest jak krem na dzień - ale do włosów: oto Kérastase Curl Manifesto Crème de Jour. Utrzymuje sprężystość loków i chroni je przed wilgocią.

Kérastase Curl Manifesto Krem do loków: Aby podkreślić i zintensyfikować kształt loków, możesz użyć Gelée Contour. Ten krem do loków zapewnia gładkie loki.