Rituals

Image placeholder
Sortuj według
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?


Rituals – kosmetyki do codziennych rytuałów

Marka Rituals z powodzeniem weszła na rynek kosmetyków pod koniec lat 90. XX wieku. Do dzisiaj kontynuuje pasmo sukcesów wprowadzając kolejne produkty do swojej oferty. Kosmetyki Rituals to chętnie wybierane linie produktów do pielęgnacji ciała, które wyjątkowo łatwo skomponować w wiele atrakcyjnych zestawów prezentowych.

Rituals – kosmetyki i ich dalekowschodnie, aromatyczne linie

20 lat temu Raymond Cloosterman zebrał swoje inspiracje i pomysły z podróży po całym świecie. Jego obserwacje krążyły wokół wygodniejszego i przyjemniejszego życia. W końcu zdecydował się na porzucenie stałej pracy. Zaryzykował i stworzył markę Rituals, która jako pierwsza na świecie łączy pielęgnację ciała z produktami do użytku domowego.

Podjęcie takiego kroku wydaje się logiczne. Jak zauważył Raymond Cloosterman - „Jestem człowiekiem rytuałów. Wychowałem się w przekonaniu, że drobne rzeczy mają znaczenie”. Z tego przekonania powstała marka, która ma zaspokajać drobne potrzeby, ma sprawiać, że te najbardziej rutynowe czynności staną się przyjemnym rytuałem. Gama produktów Rituals obejmuje luksusowe produkty najwyższej jakości. Niezależnie od tego czy jest to odzież, perfumy czy kosmetyki są one wytwarzane z najwyższą uwagą o detale.

Rituals – naturalne składniki, w trosce o zdrowe środowisko

Rituals to także marka, która jest blisko natury. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wyłącznie naturalne surowce. Istotną kwestią jest również środowisko i zrównoważony rozwój. Rituals podjął w tym temacie konkretne kroki. Zaangażowanie w poszukiwanie nowych sposobów zmniejszenia wpływu na planetę poprowadziło markę do współpracy z Centrum LCA, które przeprowadza badania oceny cyklu życia wszystkich opakowań produktów. Zgromadzone informacje przekształcane są w działania, które wspierają zrównoważony rozwój.

Co wyróżnia produkty marki Rituals?

To, co wyróżnia markę Rituals to jej wyjątkowa autentyczność. Wszystkie oferowane produkty wytwarzane są w oparciu o oryginalne i starannie dobrane komponenty. To dzięki takiej filozofii możemy cieszyć się tradycyjnymi produktami np. Dalekiego Wschodu – świata, który stanowi inspirację dla założyciela firmy ze względu na to, że szanuje on przeszłość i chce wzbogacać swoją wiedzę o wczesnych kulturach.