Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Krem Q10

16 Artykułów

Krem Q10 - sekret młodej i promiennej skóry

Koenzym Q10 to jedno z największych odkryć naukowych w dziedzinie piękna. Wyizolowany przez Karla Folkersa w 1959 roku, posiada niezwykłe właściwości  przeciwstarzeniowe. Dlatego też krem Q10 poleca się zwłaszcza osobom z cerą dojrzałą.  Odkryj kremy z Q10 razem z flaconi, a przekonasz się, że warto!

Koenzym Q10 - paliwo dla komórek

Zacznijmy od tego, że koenzym Q10 przez lata pozyskiwało się z serca wołowego. Od kilkunastu lat ekstrahuje się go też z roślin. Substancja ta bierze czynny udział w produkcji energii, a w dodatku chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Q10 bierze więc udział w bardzo wielu procesach w naszym organizmie. W dodatku dotlenia on komórki i hamuje proces starzenia.

Dlaczego warto wybrać krem Q10?

Kosmetyki z Q10 to prawdziwy przełom w dziedzinie pielęgnacji cery dojrzałej. Krem Q10 spowalnia procesy starzenia się skóry. Ponadto produkt ten:

  1. Nawilża - docierając do najniżej położonych warstw skóry.

  2. Spłyca zmarszczki - sprawiając, że są mniej widoczne.

  3. Dotlenia komórki - co pozwala im zachować młodość.

  4. Zwiększa barierę ochronną skóry - odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy. 

Co  ciekawe, koenzym Q10 można znaleźć nie tylko w kosmetykach takich jak krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn, ale i w produktach spożywczych. Źródłem koenzymu są m.in. mięso, podroby, ryby morskie, jajka, a nawet i warzywa - szpinak czy brokuły. Największą przyswajalność ma on jednak podawany miejscowo na skórę. Dlatego też warto sięgnąć po krem na noc, który zawiera go w swoim składzie lub też po serum q10.