Sklep Dior

DIOR EXPERTISE

Dior Expertise

PERFUMY

NIEPOSKROMIONA KREATYWNOŚĆ OD PONAD 70 LAT

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy jest ucieleśnieniem mistrzostwa i kreatywności w opracowywaniu kompozycji marki. W sercu Grasse leży jego pracownia twórcza, w której od teraz powstaje każdy zapach Dior.


KWIATY, KWIATY, KWIATY, OD GRASSE DLA ŚWIATA

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior osiadł niedaleko Grasse, aby hodować kwiaty dla zapachów Dior. Dzisiaj marka Dior wybrała nieporównywalną atmosferę Grasse i jej unikalnego terenu, aby uprawiać tam swoją różę majową i jaśmin.

Dior Expertise

IKONICZNE ZAPACHY


Dior Make-up

MAKIJAŻ

DIOR MAKEUP KOLORY MODY

„DLACZEGO POZBAWIAĆ KOBIETY UROKU I CZARU, JAKI NIESIE ZE SOBĄ KOLOR?” To zdanie Christiana Diora jest inspiracją do stworzenia każdej kreacji Domu Mody Dior, dla którego kolor jest w centrum innowacyjnego i nowoczesnego charakteru marki.

Dior Makeup

PETER PHILIPS DYREKTOR KREATYWNY DS. MAKIJAŻU I WIZERUNKU DIOR MAKEUP

Znany ze swojego unikalnego i awangardowego stylu, Peter Philips dzieli z Domem Diora wyjątkowym poczuciem piękna, elegancji, śmiałości i innowacyjności. To właśnie w tym duchu tworzy kreacje makijażowe Dior na każdy kolejny sezon.


ZA KULISAMI: PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Sześć razy do roku, Peter Philips tworzy także makijaże modelek na pokazach mody Dior. Pośród wszystkich emocji za kulisami, makijażyści Dior rozwijają swoje umiejętności, tworząc prawdziwy dialog pomiędzy modą a makijażem.


MAKIJAŻOWE MUST-HAVE


Dior Skincare

PIELĘGNACJA

50 LAT BADAŃ NAD KWIATAMI

Dior Skincare kontynuuje pasję Christiana Dior do kwiatów, wykorzystując wyjątkowe kwiatowe składniki w produktach pielęgnacyjnych. Obecne formuły pozwalają uwydatnić piękno każdej kobiety, jednocześnie są łagodnie dla skóry.

Dior Skincare


EKSPERCI DIOR SCIENCE WYCHWYCILI NIESKOŃCZONĄ SIŁĘ WITALNĄ KWIATÓW

Dior Science rozpoznaje najbardziej wyjątkowe kwiaty i uprawia je w swoich ogrodach, zgodnie z zasadami upraw organicznych. Opracowuje najbardzij zaawansowane technologicznie procesy ekstrakcji w celu uzyskania wysoce skutecznych składników kosmetycznych, testowanych w 4 ośrodkach badawczych we Francji i Azji.

Dior

KULTOWE PRODUKTY PIELĘGNACYJNE