Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł
Sklep Dior
Kobieta z kwiatami

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, Dior idzie z duchem czasu i jest jedną z najbardziej ekskluzywnych i awangardowych marek kosmetycznych: dom mody i perfum Dior celebruje siłę nowej kobiecości i piękno, które czyni każdą kobietę wyjątkową, jednocześnie pracując każdego dnia nad budową zrównoważonej przyszłości.

House of Dior

OD 1947 ROKU PO DZIEŃ DZISIEJSZY

Projektant mody i perfumiarz Christian Dior już od swojego pierwszego pokazu mody 12 lutego 1947 r. miał globalną wizję kobiecości, kreacji i piękna. Od tamtego czasu dom mody i perfum Dior ugruntował swoją pozycję jako marka wyprzedzająca swoje czasy i mająca bogate dziedzictwo. Wraz z ponownym otwarciem butiku przy kultowej Avenue Montaigne 30 w Paryżu, Dior zaprasza gości do odkrywania niezwykłego otoczenia, gdzie kultura i historia łączą się w niezapomniane doświadczenie.


Model z czerwoną szminką

SIŁA KOBIET

"Moim marzeniem było uczynić kobiety nie tylko piękniejszymi, ale i szczęśliwszymi" - zwykł mawiać Christian Dior. Od tego czasu dom mody i perfum Dior docenia wartość każdej kobiety, zarówno wspierając, jak i uwidaczniając ich siłę i ambicje. Konkretne przykłady tego zaangażowania obejmują program Women@Dior oraz kampanię Dior Chin Up.

Philips i Kurkdjian

TWORZENIE JAKO SZTUKA

Know-how i sposób tworzenia w Dior są wyjątkowe. Za odcieniami couture i ultrazmysłowymi formułami kosmetyków do makijażu Dior stoi kreatywność Petera Philipsa, dyrektora kreatywnego Dior Makeup. W linii zapachowej ujawnia się talent Francisa Kurkdjiana, dyrektora ds. kreacji perfum Dior.

Pielęgnacja ust DIOR

ZAANGAŻOWANIE DIOR W ZRÓWNOWAŻONĄ PRZYSZŁOŚĆ

Zaangażowanie Dior Beauty w ekologiczny design i przejrzystość dotyczącą składników swoich formuł, idzie o krok dalej w 2022 roku i przedstawia swoją kartę odpowiedzialnych formuł. Dom mody i perfum Dior posiada również swoje ogrody, nie tylko we Francji ale i na całym świecie, gdzie uprawiane są kwiaty wykorzystywane w kompozycji zapachów, produktów do makijażu i pielęgnacji skóry Dior.