Redken Cerafill Retaliate Kuracja bez zmywania 90 ml 3474630650459 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

Redken Cerafill Retaliate Stemoxydine Kuracja bez zmywania

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
Kuracja do codziennego zwiększania gęstości włosów ze stemoksydyną. Zauważalnie pełniejsze włosy w 3 miesiące. Stymuluje i wspomaga wzrost cienkich i rozjaśniających się włosów.
Kryteria Conscious
Użytkowanie

Formułę stosować na suchych lub mokrych włosach. Wcierać codziennie w skórę głowy, szczególnie w cebulki włosów. Podziel włosy na 8 części, koncentrując się na nasadzie włosów i obszarach dotkniętych problemem. Skieruj pipetę bezpośrednio na cebulki włosów i skórę głowy tak, aby na każdą część wykorzystać całą pipetę serum. Delikatnie wmasuj w całą skórę głowy. NIE SPŁUKIWAĆ. Ułożyć fryzurę jak zwykle.

Składniki
1144614 - Alcohol Denat., Aqua / Water, Diethyllutidinate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Linalool, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Geraniol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Citric Acid, Parfum / Fragrance (F.I.L. C166200/2).. Wyłączenie odpowiedzialności: firma L’Oréal zapewnia udostępnienie następujących list składników na życzenie, bez obowiązku prawnego. Obowiązują one zawsze tylko dla wskazanego produktu z podanym numerem referencyjnym produktu. Znajduje się on na końcu każdej listy składników na produkcie. Dla produktów, które składają się z różnych składników (np. barwników), poniżej podano listę surowców dla każdego składnika.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać