Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Australian Bodycare Pure Oil Olejek do ciała 30 ml 5709455006012 base-shot_pl

Australian Bodycare Pure Oil Tea Tree Oil – 100% Concentrate Olejek do ciała

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 2 czerwca a 6 czerwca

Szczegóły produktu
Olejek z drzewa herbacianego jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i dlatego może być stosowany w przypadku wielu problemów skórnych. Ponadto olejek utrzymuje naturalną florę bakteryjną skóry, dzięki czemu pozostaje ona czysta i zdrowa.

Olejek z drzewa herbacianego Australian Bodycare jest pozyskiwany z drzewa melaleuki skrętolistnej, rosnącego w południowo-wschodniej części Australii. Olejek z drzewa herbacianego Australian Bodycare jest wysokiej jakości przyjaznym dla skóry olejkiem, który może być stosowany do łagodzenia, pielęgnacji i redukcji problemów skórnych, takich jak wypryski i niedoskonałości skóry. Olejek ten jest stosowany od tysięcy lat w australijskiej medycynie ludowej. Olejek z drzewa herbacianego zawiera 150 różnych składników, z których wszystkie przyczyniają się do jego dobroczynnych właściwości, dzięki czemu nadaje się on do oczyszczania, łagodzenia i przeciwdziałania swędzeniu skóry. Na przykład, jeśli cierpisz na zanieczyszczoną skórę lub swędzenie po ukąszeniu owadów.

100% czysty i naturalny olejek należy rozcieńczyć przed zastosowaniem na skórę, włosy lub paznokcie.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Przed użyciem zawsze zapoznaj się najpierw z instrukcją stosowania.
Przed użyciem na większych partiach skóry olejek z drzewa herbacianego należy rozcieńczyć. Zalecamy zmieszanie olejku z drzewa herbacianego z innym wysokiej jakości olejem roślinnym, np. z migdałów.
Zmieszaj 1 kroplę olejku z drzewa herbacianego z 10 ml wysokiej jakości oleju roślinnego i stosuj zewnętrznie – np. na skórę, włosy lub paznokcie.
Kilka kropli olejku z drzewa herbacianego można również dodać do kąpieli do stóp lub do wanny, zapewniając sobie uczucie świeżości i czystości.
Olejek można ostrożnie nakładać wacikiem bezpośrednio na skórę, np. na wypryski, na paznokcie lub na inny mniejszy, ograniczony obszar skóry. Nałóż niewielką ilość olejku z drzewa herbacianego na wacik i delikatnie wklep go w dotknięty problemem obszar.

Olejek z drzewa herbacianego służy wyłącznie do użytku zewnętrznego i nie może być pod żadnym pozorem spożywany.
Składniki
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (100%), Limonene, Linalool, Geraniol.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać