Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Conscious
Luvia Flawless Face Set Zestaw pędzli 1 szt. 4260376614775 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Luvia Flawless Face Set Prime Vegan Zestaw pędzli

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 25 marca a 29 marca

Szczegóły produktu
  • Certyfikat: PETA global animal test-free

Zestaw Flawless Face Set oferuje idealne narzędzia, w tym dwie praktyczne nowości: Skośny Buffer szybko, delikatnie i równomiernie rozprowadza każdy rodzaj podkładu - nie pozostawiając plam. Specjalny pędzelek do korektora rozciera produkty lepiej niż każdy palec, a dzięki gęstemu włosiu pędzelka zapewnia idealny efekt kryjący bez smug.
Delikatny pędzelek Blush Brush wyczarowuje delikatne odświeżenie na policzkach. Dzięki skośnemu kształtowi pędzelek do różu idealnie nadaje się też do nakładania bronzera. Duży, luksusowy pędzelek do pudru wyczarowuje na koniec perfekcyjne wykończenie. Te ręcznie wykonane pędzelki są całkowicie wegańskie i są dostępne w pięknie zaprojektowanym, naturalnym opakowaniu. W słodkiej, satynowej torbie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie pędzelki i zabrać je ze sobą wszędzie.

Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
1 x pędzelek do pudru + 1 x pędzelek do różu + 1 x pędzelek do podkładu + 1 x pędzelek do korektora + 1 x torba na pędzle
Użytkowanie

Oba pędzelki do korektora i podkładu umożliwiają stworzenie wyjątkowo jednolitej cery. Następnie Blush Brush wyczarowuje delikatną świeżość na policzkach. Duży pędzelek do pudru nadaje się z kolei do matowania i utrwalania makijażu.

Aby zapobiec zanieczyszczeniom skóry, regularnie czyść pędzelki. W tym celu zwilż włosie pędzelka letnią wodą, użyj mydła lub środka czyszczącego i spień okrężnymi ruchami. Spłucz pod bieżącą wodą. Powtarzaj czynność do momentu usunięcia wszystkich pozostałości makijażu. Dzięki temu pędzelki zachowują swoją wyjątkową gładkość.

Nigdy nie umieszczaj pędzelków do wyschnięcia na grzejniku ani nie susz suszarką.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać