Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Yankee Candle Clean Cotton Świeca zapachowa 37 g 5038581125589 base-shot_pl
Image placeholder

Yankee Candle Clean Cotton Filled Votive Świeca zapachowa

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 14 czerwca a 17 czerwca

Szczegóły produktu
Yankee Candle Filled Votive 3er Pack Clean Cotton®. Zapach niczym świeżo wysuszonego na słońcu prania, powiewającego na wietrze i pachnącego białymi kwiatami i nutą cytryny.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Nigdy nie zostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Świecę trzymaj z dala od materiałów palnych. Ustaw palącą się świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Zachowaj odstęp co najmniej 10 cm od palących się świec. Chroń świecę przed przeciągiem. Zawsze umieszczaj świecę na płaskiej, odpornej na wysoką temperaturę powierzchni. Zapobiegaj tworzeniu się dymu poprzez skrócenie knota nożyczkami do knotów do 3 mm. Nigdy nie poruszaj zapalonej świecy. Poczekaj, aż wosk ostygnie. Świecę gaś zawsze przy pomocy gasidła do świec. Trzymaj z dala od innych źródeł ciepła. Nie wrzucaj zapałek, kawałków knota ani innych zanieczyszczeń do wosku. Pozostaw górną warstwę wosku płynną aż do krawędzi, aby zapobiec tworzeniu się tuneli. Jeśli zostało tylko ok. 1 cm wosku, nie należy używać dalej świecy. Świecę wotywną i podgrzewacze stosuj tylko z odpowiednim uchwytem.
Składniki
Cyclohexanol, 4-(1,1-dimethylethyl)-, 1-acetate, cis-, Hexyl cinnamaldehyde, Isocyclemone E, Oils, orange, sweet, d-Limonene, Hexyl salicylate, Cedrol methyl ether, Lyral.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać