Yankee Candle Bayside Cedar Świeca zapachowa 37 g 5038581130521 base-shot_pl

Yankee Candle Bayside Cedar Filled Votive Świeca zapachowa

37g

346,76 zł / 1 kg,

zawiera VAT

12,83 złoszczędź 9,22 zł
Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia
W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł
Przewidywana dostawa:między 28 maja a 30 maja
Szczegóły produktu

Spacer leśną ścieżką tuż po deszczu, z orzeźwiającymi nutami grejpfruta, kwiatu mandarynki i ciepłego bursztynu w powietrzu.

Pokaż więcej
Użytkowanie

Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Trzymaj świecę z dala od materiałów łatwopalnych. Płonącą świecę należy umieścić poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zachowaj co najmniej 10 cm odległości od palących się świec. Chroń świecę przed przeciągami. Zawsze umieszczaj świecę na płaskiej i odpornej na ciepło powierzchni. Zapobiegaj powstawaniu dymu, skracając knot do 3 mm za pomocą nożyczek do knotów. Nigdy nie przesuwaj płonącej świecy. Poczekaj, aż wosk ostygnie. Zawsze gaś świecę za pomocą pochłaniacza. Trzymać z dala od innych źródeł ciepła. Nie wrzucaj do wosku zapałek, ścinków knota ani innych zanieczyszczeń. Pozwól, aby górna warstwa wosku stopiła się do krawędzi, aby zapobiec tworzeniu się tuneli. Jeśli pozostało tylko ok. 1 cm wosku, nie należy już używać świecy Należy używać wyłącznie świec wotywnych i podgrzewaczy z odpowiednim uchwytem.

Pokaż więcej
Składniki

Linalool, Isocyclemone E, Linalyl Acetate, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetylcedrene, Terpenes, Orange Oil, Terpenes And Terpenoids, Lemon-Oil, Coumarin, Rose Ketone-4, Methyl 2-Nonynoate.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Przewidywana dostawa:między 28 maja a 30 maja

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza