Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Limited
Yankee Candle Autumn Daydream Świeca zapachowa 49 g 5038581154329 base-shot_pl

Yankee Candle Autumn Daydream Original Sampler Świeca zapachowa

49g

246,53 zł / 1 kg,

zawiera VAT

12,08 złoszczędź 5,07 zł
Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia
W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł
Przewidywana dostawa:między 12 grudnia a 15 grudnia
Szczegóły produktu

Spędź idealny jesienny dzień spacerując wzdłuż wysadzanych drzewami ulic, w towarzystwie zapachów goździków, lawendy, balsamu i drewna eukaliptusowego. Nasze świece wotywne są nie tylko idealne do łączenia zapachów, ale także do wypróbowywania nowych zapachów w domu. Dzięki jednemu z naszych stylowych świeczników wotywnych możesz dodać swoje ulubione zapachy do istniejących dekoracji na stoliku nocnym, toaletce lub stoliku bocznym lub dodać dodatkowy wymiar do aranżacji świec i dekoracji stołu. Dzięki funkcji samogaszenia płomień gaśnie samoczynnie, gdy tylko wosk zostanie zużyty.

Pokaż więcej
Użytkowanie

Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Trzymaj świecę z dala od materiałów łatwopalnych. Płonącą świecę należy umieścić poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zachowaj co najmniej 10 cm odległości od palących się świec. Chroń świecę przed przeciągami. Zawsze umieszczaj świecę na płaskiej i odpornej na ciepło powierzchni. Zapobiegaj powstawaniu dymu, skracając knot do 3 mm za pomocą nożyczek do knotów. Nigdy nie przesuwaj płonącej świecy. Poczekaj, aż wosk ostygnie. Zawsze gaś świecę za pomocą pochłaniacza. Trzymać z dala od innych źródeł ciepła. Nie wrzucaj do wosku zapałek, ścinków knota ani innych zanieczyszczeń. Pozwól górnej warstwie wosku stopić się do krawędzi, aby zapobiec tunelowaniu. Gdy pozostanie tylko około 1 cm wosku, nie należy już używać świecy. Używaj wyłącznie świec wotywnych i podgrzewaczy z odpowiednim uchwytem.

Pokaż więcej
Składniki
Cynamal amylowy, kwas benzoesowy, ester metylowy 2,4-dihydroksy-3,6-dimetylo-, cynamal, eugenol, cynamal heksylowy, izocyklemon E.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Przewidywana dostawa:między 12 grudnia a 15 grudnia

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza