Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
flaconi Beauty Tools Roller do twarzy 1 szt. 4260503420897 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

flaconi Beauty Tools Rose Quartz Roller do twarzy

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 25 marca a 29 marca

Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Bez acetonu, Bez PEG, Bez sulfatów, Bez parafiny, Bezzapachowy, Bez olejów mineralnych, Bez silikonu, Wegański, Nie testowano na zwierzętach

Look good, do good!
Każde 13 złotych ze sprzedanego wałeczka z różowego kwarcu przekazujemy na program look good feel better DKMS LIFE.

Keep on rollin'! Zestresowana, opuchnięta i naprężona skóra to już przeszłość. Flaconi „rose quartz facial roller” jest wykonany w 100% z naturalnego różowego kwarcu, którego zmniejszające obrzęk działanie jest już znane z tradycyjnej medycyny chińskiej. Masaż pozwala wygładzać drobne linie, a dodatkowo wspomaga stymulację sił odpowiadających za proces samoleczenia organizmu. Stosowanie wałka z różowego kwarcu nie tylko koi, ale dodatkowo odpręża skórę, dzięki czemu może ona emanować blaskiem.

Flaconi „rose quartz facial roller” jest wegański, nie testuje się go na zwierzętach, nie zawiera w swoim składzie silikonu ani olejów mineralnych czy parafiny. Dodatkowo jest bezzapachowy, bez siarczanów, bez PEG, a także bez acetonu.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Twój nowy 10-minutowy rytuał piękna: 1 Rozpocznij od oczyszczenia twarzy. 2 Przesuwaj niewielkim wałkiem lekko po dolnej i górnej powiece. Przesuwaj „rose quartz facial roller” zawsze od wewnątrz na zewnątrz. 3 Za pomocą większego wałka możesz przesuwać się od czoła do skroni i od skrzydełka nosowego przez policzki. 4 Najpierw wymasuj podbródek wzdłuż szczęki.

Dodatkowo możesz oczywiście wmasować swój ulubiony olejek albo serum. Powtarzaj kroki wedle uznania i dokładnie oczyść narzędzie po zastosowaniu.

Nasza tajna wskazówka zapewniająca Ci doskonałe uczucie świeżości: Przed zastosowaniem wałek z różowego kwarcu przechowuj w lodówce.

"
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać