Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Exclusive
Limited
SKANDINAVISK HYGGE Świeca zapachowa 200 g 5711868201342 base-shot_pl
Exclusive
Limited
Image placeholder
Image placeholder

SKANDINAVISK HYGGE Special Edition Świeca zapachowa

200
g

1029,00 zł / 1 kg,

zawiera VAT

205,80 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Przewidywana dostawa:

między 6 grudnia a 9 grudnia

Szczegóły produktu
Nuty zapachowe: Czarna herbata i liście mięty, suszone jabłka i nuta pieczonego cynamonu. Świeca zapachowa z woskiem wykonanym ze szwedzkiego oleju rzepakowego pochodzącego ze zrównoważonych upraw i bez inżynierii genetycznej. Zaprojektowana tak, aby palić się stabilnie i powoli, przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Mieszanka wegańska i wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. Wlewany do malowanego słoika wotywnego z grawerowaną pokrywką wykonaną z drewna bukowego z certyfikatem FSC. Opakowanie kartonowe z zarządzanych szwedzkich lasów z naturalnymi barwnikami. 200 g, 50 godzin palenia. Używaj ponownie z podgrzewaczami lub do przechowywania. HYGGE - duńskie słowo oznaczające "przytulność" Słowo bez bezpośredniego tłumaczenia, ale o nieskończonym znaczeniu. Odzwierciedla skandynawską kulturę tworzenia intymności, towarzyskości i komfortu w najmniejszych codziennych chwilach.
Pokaż więcej
Użytkowanie
Nie pozwól, aby świeca paliła się dłużej niż 3 godziny lub do momentu, gdy kąpiel topiąca osiągnie krawędź szkła. Każdorazowo przed ponownym zapaleniem należy przyciąć knot do 0,5 cm. W tym celu należy pozostawić 0,5 cm nieroztopionego wosku na dnie świecy, aby zapobiec wystawieniu szkła i powierzchni pod nim na bezpośrednie działanie ciepła przez długi czas. Drewniana pokrywka służy jako podkładka i do gaszenia płomienia. Zalecamy umycie szkła i ponowne wykorzystanie go do podgrzewaczy lub przechowywania, bądź też odpowiednią utylizację po użyciu.
Pokaż więcej
Składniki
Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Coumarin, Limonene, Linalyl acetate, Linalool, Dimethylhydroxy furanone, Cinnamal.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza