Millefiori Milano Reed Spray do pomieszczeń 100 ml 8051938692692 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

Millefiori Milano Reed Volcanic Purple Spray do pomieszczeń

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Przewidywana dostawa:

między 5 grudnia a 8 grudnia

Szczegóły produktu
Bogaty zapach, w którym dynamiczna nuta głowy składa się z zapachów bergamotki, gruszki i maliny, emanujących kwiatowym blaskiem. Subtelne nuty paczuli łączą się z akordami, które przypominają białe piżmo i kaszmeran, i tworzą bogatą nutę podstawową.
Pokaż więcej
Użytkowanie

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Powoduje poważne podrażnienia oczu. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Ciecz i opary są wysoce łatwopalne. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Obficie przepłucz wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnij porady medycznej lub zgłoś się do lekarza.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płucz wodą przez kilka minut. W przypadku używania soczewek kontaktowych wyjmij je, jeżeli to możliwe. Kontynuuj płukanie. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu: Zasięgnij porady medycznej lub zgłoś się do lekarza. Przechowuj z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie pal papierosów. Przechowuj w dobrze wentylowanym miejscu. Pojemnik powinien być szczelnie zamknięty. Zawartość/pojemnik usuwaj zgodnie z lokalnymi przepisami.

Pokaż więcej
Składniki
1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4h-inden-4-one, 2,6,10-trimethylundec-9-enal, Cinnamyl alcohol, cis-4-(Isopropyl)cyclohexanemethanol, Citral, Cyclamen aldehyde, Geraniol, Geranyl acetate, Isocyclemone E, Linalool, Linalyl acetate
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza