Picture

DIOR Miss Dior Woda perfumowana

Szczegóły produktu

Nowy zapach Miss Dior Eau de Parfum to barwny kwiatowy bukiet, niczym motyw "millefiori", w którym ożywają nuty takie jak róża z Grasse, piwonia, irys i konwalia. Kokarda Miss Dior Couture, wyjątkowy akcent couture, jest wyszywana mnóstwem kolorowych kropek, które wyglądają jak kwiaty.

"Kwiatowy bukiet nowej Miss Dior Eau de Parfum budzi swoją zmysłowością wszystkie nasze zmysły. To aksamitne i zmysłowe róże podkreślone świeżymi konwaliami i pikantnymi piwoniami, a wszystko to w otoczeniu pudrowego irysa."

Elegancka i lekko zadziorna kokarda Miss Dior - kształt ten znany jest również jako "poignard" lub "jaskółczy ogon" - jest uniwersalnym podpisem, identyfikatorem couture. Teraz został stworzony na nowo, z poczuciem luksusu i wyjątkowym savoir-faire. Aby ozdobić szyjkę butelki, niezwykła wstążka została wykonana za zamkniętymi drzwiami pracowni jednego z najbardziej znanych francuskich producentów wstążek, od dziesięcioleci zajmującego się kreacjami na pokazy mody haute couture.

Miesiące pracy na tradycyjnych drewnianych krosnach zajęło stworzenie żakardowej wstęgi składającej się z około 396 nici z około 12 000 przecięć na centymetr. Wykwintna, misternie wykonana kreacja z mnóstwem kwiatów w pastelowych kolorach zdobiących każdą pętelkę żakardowej wstążki.

Ta centymetrowa wstążka wymagała tyle samo kreatywności, czasu i uwagi, co wstążki, które zdobią najpiękniejsze suknie na pokazach mody.

Użytkowanie

Wzmocnij zapach Miss Dior Eau de Parfum zmysłowym rytuałem:

1. Obudź swoje zmysły z soczystą pianką pod prysznic Miss Dior.
2. Rozkoszuj się konsystencją mleczka do ciała Miss Dior.

Wysyłka i dostawa