Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

AlessandroStriplac Soak Off Remover WrapsZmywacz lakieru do paznokci

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 21.05.2021

Szczegóły produktu

Aluminiowe waciki do szybkiego i łatwego usuwania Striplac za pomocą roztworu Soak Off.

Lakier Striplac Peel or Soak to must have dla każdej kobiety, która przywiązuje wagę do pięknych paznokci! Paznokcie jak z salonu stylizacji paznokci w około 15 minut! Striplac to wyjątkowy lakier do paznokci, który utrzymuje się znacznie dłużej niż zwykłe lakiery – do trzech tygodni. Wysoki połysk do ostatniego dnia! Striplac rozprowadza się łatwo i bez smug, doskonale kryje już po pierwszej aplikacji, jest odporny na zarysowania i odpryski. Szybki czas schnięcia – do utwardzenia lakieru Striplac wystarczy 60 sekund w urządzeniu LED. W efekcie powstaje idealny manicure UV/LED, jak z salonu stylizacji paznokci. Dostępne są dwie możliwości szybkiego usuwania: szybkie rozwiązanie Peel-Off lub Soak-Off. Aktywator Peel-Off sprawia, że lakier Striplac można po prostu zdjąć z paznokcia. Można też usuwać go za pomocą folii do usuwania lakieru Soak-Off. Lakier można usunąć bez pozostawiania resztek, stosując każde z tych rozwiązań.

Użytkowanie

Nałóż niewielką ilość płynu do usuwania lakieru Soak-Off na foliowe waciki. Następnie dociśnij nasączoną stronę wacika do płytki paznokcia i owiń folią palec, by wacik zwilżał płytkę paznokcia acetonem. Pozostaw waciki Soak-Off na 5–8 minut, aż lakier będzie usunięty!

Składniki
Polyethylene Terephthalate,[May Contain (+/-): Ci 15850 (Red 7), Ci 15985 (Yellow 6), Ci 19140 (Yellow 5), Ci 42090 (Blue 1), Ci 77820 (Silver)]
Wysyłka i dostawa