Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

DR. BARBARA STURM Hyaluronic Serum do twarzy

Zwykle Dostawa:

pt., 3.12.2021 - wt., 7.12.2021

Szczegóły produktu
Nasze ulubione serum, HYALURONIC SERUM w wygodnej buteleczce z pipetą. Zawiera pełne, mocno skoncentrowane cząsteczki hialuronowe o długich i krótkich łańcuchach, które intensywnie nawilżają skórę. Serum jest superboosterem, który przeciwdziała zmarszczkom spowodowanym wysuszeniem i nierównościom skóry. Efekt pojawia się natychmiast po zastosowaniu: odczuwalnie napięta, głęboko nawilżona skóra sprawia, że wyglądasz na wypoczętą i promieniującą. Dzięki praktycznemu użyciu w buteleczce z pipetą ułatwiającą dozowanie serum jest idealne do stosowania każdego dnia, jako kuracja lub w podróży. Czy to po opalaniu, po męczącym locie, po przebywaniu w pomieszczeniach ogrzewanych kaloryferami czy po prostu jako odświeżenie przed wieczorem w drodze. Cząsteczki o krótkich łańcuchach mogą wnikać głębiej w skórę, przywracają trwale nawilżenie i przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek spowodowanych wysuszeniem. Cząsteczki hialuronowe o długich łańcuchach natychmiast intensywnie nawilżają powierzchnię skóry i zapewniają natychmiastowy efekt odświeżenia. Portulaka i tarczyca działają przeciwzapalnie, chronią skórę i aktywują naturalną telomerazę.

  • Certyfikat: CPNP
  • Efekty: Nawilżający, Regenerujący
  • Cecha szczególna: Bez silikonu, Bezzapachowy, Bez parabenów, Bez sulfatów, Wegański, Nie testowano na zwierzętach, Bez olejów mineralnych, Bezglutenowy
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Użytkowanie
Nałóż na dłoń zawartość jednej pipety i rozprowadź ją na twarzy. Delikatnie wklep w skórę. Po ok. 1 minucie, gdy serum wchłonęło się, nanieś FACE CREAM. Serum nadaje się do wszystkich rodzajów cery.
Składniki
Mocno skoncentrowany kwas hialuronowy, portulaka, tarczyca
Wysyłka i dostawa