like productCollistarInfinito • Tusz do rzęsod 77,13 złSugerow.139,52 zł (-45%)8 ml (96,41 zł / 10 ml)
like product+10 więcej+7 więcejCollistarProfessionale Kredka do oczu • Kredka w sztyfcieod 57,01 złSugerow.104,64 zł (-46%)1 ml (570,10 zł / 10 ml)
like product+1 więcejCollistarInfinito Eye Marker • Eyelinerod 71,71 złSugerow.117,72 zł (-39%)1 ml (717,10 zł / 10 ml)
like productCollistarImpeccabile • Tusz do rzęs81,48 złSugerow.139,52 zł (-42%)14 ml (5820,00 zł / 1 l)
like productCollistarImpeccabile Eye Liner • Eyelinerod 68,65 złSugerow.126,44 zł (-46%)2.5 ml (274,60 zł / 10 ml)
like productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Baza pod tusz do rzęs81,30 złSugerow.130,80 zł (-38%)12.5 ml (6504,00 zł / 1 l)
like productCollistarInfinito Refill • Tusz do rzęsod 69,34 złSugerow.117,72 zł (-41%)8 ml (86,68 zł / 10 ml)
like product+13 więcej+10 więcejCollistarImpeccabile Compact Eyeshadow • Cień do powiekod 64,90 złSugerow.113,36 zł (-43%)3 g (216,33 zł / 10 g)
like productCollistarProfessionale kajal • Kredka w sztyfcieod 53,19 złSugerow.104,64 zł (-49%)1 ml (531,90 zł / 10 ml)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Tusz do rzęs89,59 złSugerow.139,52 zł (-36%)12 ml (7465,83 zł / 1 l)
Nowośćlike product+11 więcej+8 więcejCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Cień do powiekod 123,40 zł1.4 g (881,43 zł / 10 g)