like product+13 więcej+10 więcejCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick Refill • Szminkaod 56,25 złSugerow.113,36 zł (-50%)3.1 g (181,45 zł / 10 g)
like product+5 więcej+2 więcejCollistarTwist Balmy Gloss • Błyszczyk do ustod 65,07 złSugerow.117,72 zł (-45%)3 g (216,90 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Szminkaod 67,57 złSugerow.128,62 zł (-47%)3.5 g (193,06 zł / 10 g)
like product+13 więcej+10 więcejCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Szminkaod 75,34 złSugerow.148,24 zł (-49%)3.1 g (243,03 zł / 10 g)
Nowośćlike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Błyszczyk do ustod 133,60 zł4.5 ml (296,89 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+5 więcej+2 więcejCollistarPuro Lip Gloss Shine • Błyszczyk do ustod 133,60 zł5 ml (267,20 zł / 10 ml)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Szminkaod 81,19 złSugerow.139,52 zł (-42%)2.8 g (289,96 zł / 10 g)