like productCollistarInfinito • Tusz do rzęsod 77,13 złSugerow.139,52 zł (-45%)8 ml (96,41 zł / 10 ml)
like productCollistarImpeccabile • Tusz do rzęs81,48 złSugerow.139,52 zł (-42%)14 ml (5820,00 zł / 1 l)
like productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Baza pod tusz do rzęs81,30 złSugerow.130,80 zł (-38%)12.5 ml (6504,00 zł / 1 l)
like productCollistarInfinito Refill • Tusz do rzęsod 69,34 złSugerow.117,72 zł (-41%)8 ml (86,68 zł / 10 ml)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Tusz do rzęs89,59 złSugerow.139,52 zł (-36%)12 ml (7465,83 zł / 1 l)