like productCollistarImpeccabile Loose Powder • Puder sypkiod 113,50 złSugerow.170,04 zł (-33%)10 g (11 350,00 zł / 1 kg)
like productCollistarInfinito • Tusz do rzęsod 77,13 złSugerow.139,52 zł (-45%)8 ml (96,41 zł / 10 ml)
like product+10 więcej+7 więcejCollistarProfessionale Kredka do oczu • Kredka w sztyfcieod 57,01 złSugerow.104,64 zł (-46%)1 ml (570,10 zł / 10 ml)
like productCollistarProfessionale kolorowy Żel do brwi • Żel do brwiod 69,50 złSugerow.109,00 zł (-36%)6 ml (115,83 zł / 10 ml)
like product+1 więcejCollistarInfinito Eye Marker • Eyelinerod 71,71 złSugerow.117,72 zł (-39%)1 ml (717,10 zł / 10 ml)
like product+13 więcej+10 więcejCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick Refill • Szminkaod 56,25 złSugerow.113,36 zł (-50%)3.1 g (181,45 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarMagico Foundation • Podkład w płynieod 98,17 złSugerow.196,20 zł (-50%)30 ml (3272,33 zł / 1 l)
like productCollistarImpeccabile • Tusz do rzęs81,48 złSugerow.139,52 zł (-42%)14 ml (5820,00 zł / 1 l)
like productCollistarImpeccabile Eye Liner • Eyelinerod 68,65 złSugerow.126,44 zł (-46%)2.5 ml (274,60 zł / 10 ml)
like productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Baza pod tusz do rzęs81,30 złSugerow.130,80 zł (-38%)12.5 ml (6504,00 zł / 1 l)
like productCollistarInfinito Refill • Tusz do rzęsod 69,34 złSugerow.117,72 zł (-41%)8 ml (86,68 zł / 10 ml)
like product+5 więcej+2 więcejCollistarTwist Balmy Gloss • Błyszczyk do ustod 65,07 złSugerow.117,72 zł (-45%)3 g (216,90 zł / 10 g)
like productCollistarTwist Velvet Contour • Sztyft do konturowaniaod 86,50 złSugerow.139,52 zł (-38%)5 g (173,00 zł / 10 g)
like productCollistarImpeccabile Setting Powder • Spray utrwalający113,50 złSugerow.148,24 zł (-23%)100 ml (1135,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Compact Powder • Kompaktowy puderod 101,50 złSugerow.170,04 zł (-40%)8 g (126,88 zł / 10 g)
like productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • Krem BBod 91,59 złSugerow.165,68 zł (-45%)50 ml (1831,80 zł / 1 l)
like productCollistarNot Rozświetlająca Baza • Primer87,50 złSugerow.135,16 zł (-35%)30 ml (2916,67 zł / 1 l)
like product+9 więcej+6 więcejCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Podkład w płynieod 99,71 złSugerow.196,20 zł (-49%)30 ml (3323,67 zł / 1 l)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Podkład w płynieod 99,71 złSugerow.196,20 zł (-49%)30 ml (3323,67 zł / 1 l)
like product+1 więcejCollistarTwist Glowy Blush • Różod 84,50 złSugerow.139,52 zł (-39%)5 g (169,00 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarNudo efekt drugiej skóry • Podkład w płynieod 103,51 złSugerow.196,20 zł (-47%)30 ml (3450,33 zł / 1 l)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Szminkaod 67,57 złSugerow.128,62 zł (-47%)3.5 g (193,06 zł / 10 g)
like product+13 więcej+10 więcejCollistarImpeccabile Compact Eyeshadow • Cień do powiekod 64,90 złSugerow.113,36 zł (-43%)3 g (216,33 zł / 10 g)
like productCollistarProfessionale kajal • Kredka w sztyfcieod 53,19 złSugerow.104,64 zł (-49%)1 ml (531,90 zł / 10 ml)
like product+13 więcej+10 więcejCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Szminkaod 75,34 złSugerow.148,24 zł (-49%)3.1 g (243,03 zł / 10 g)
like productCollistarNot Blush Vibes • Róż w kremieod 67,30 złSugerow.152,60 zł (-56%)15 ml (4486,67 zł / 1 l)
like productCollistarNOT wygładzająca baza • Primer73,56 złSugerow.135,16 zł (-46%)30 ml (2452,00 zł / 1 l)
like productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Puder brązujący121,90 złSugerow.183,12 zł (-33%)10 g (12 190,00 zł / 1 kg)
like product+2 więcejCollistarMagica Bronzing Powder • Puder brązującyod 96,60 złSugerow.183,12 zł (-47%)9 g (107,33 zł / 10 g)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Tusz do rzęs89,59 złSugerow.139,52 zł (-36%)12 ml (7465,83 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Stick Concealer • Korektorod 66,86 złSugerow.126,44 zł (-47%)5 g (133,72 zł / 10 g)
like productCollistarEyes Professional • Kredka do brwi37,05 złSugerow.85,02 zł (-56%)1.2 g (308,75 zł / 10 g)
Nowośćlike product+11 więcej+8 więcejCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Cień do powiekod 123,40 zł1.4 g (881,43 zł / 10 g)
Nowośćlike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Błyszczyk do ustod 133,60 zł4.5 ml (296,89 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+5 więcej+2 więcejCollistarPuro Lip Gloss Shine • Błyszczyk do ustod 133,60 zł5 ml (267,20 zł / 10 ml)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Szminkaod 81,19 złSugerow.139,52 zł (-42%)2.8 g (289,96 zł / 10 g)
like productCollistarNot Glow Vibes • Rozświetlaczod 74,49 złSugerow.152,60 zł (-51%)15 ml (4966,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Maxi Blush • Różod 103,46 złSugerow.165,68 zł (-38%)8 g (129,33 zł / 10 g)
like productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Płyn do demakijażu143,88 zł150 ml (959,20 zł / 1 l)
like productCollistarNOT matująca baza • Primer85,44 złSugerow.135,16 zł (-37%)30 ml (2848,00 zł / 1 l)
like product+1 więcejCollistarProfessionale Brow Pencil • Kredka do brwiod 69,90 złSugerow.104,64 zł (-33%)1.1 g (635,45 zł / 10 g)
Limitedlike productCollistarInfinito Mascara • Zestaw do makijażu oczu142,50 złSugerow.175,50 zł (-19%)1 szt. (142,50 zł / 1 pcs)
like productCollistarProfessionale Przezroczysty Utrwalający Żel do Brwi • Żel do brwi69,50 złSugerow.109,00 zł (-36%)6 ml (115,83 zł / 10 ml)
like productCollistarNOT Żel transformujący • Róż w kremie81,33 złSugerow.117,72 zł (-31%)7 ml (116,19 zł / 10 ml)
Limitedlike productCollistarImpeccabile Mascara • Zestaw do makijażu oczu133,65 złSugerow.148,50 zł (-10%)1 szt. (133,65 zł / 1 pcs)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzer94,33 złSugerow.178,76 zł (-47%)10 g (9433,00 zł / 1 kg)