like productCollistarImpeccabile Loose Powder • Puder sypkiod 113,50 złSugerow.170,04 zł (-33%)10 g (11 350,00 zł / 1 kg)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarMagico Foundation • Podkład w płynieod 98,17 złSugerow.196,20 zł (-50%)30 ml (3272,33 zł / 1 l)
like productCollistarTwist Velvet Contour • Sztyft do konturowaniaod 86,50 złSugerow.139,52 zł (-38%)5 g (173,00 zł / 10 g)
like productCollistarImpeccabile Setting Powder • Spray utrwalający113,50 złSugerow.148,24 zł (-23%)100 ml (1135,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Compact Powder • Kompaktowy puderod 101,50 złSugerow.170,04 zł (-40%)8 g (126,88 zł / 10 g)
like productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • Krem BBod 91,59 złSugerow.165,68 zł (-45%)50 ml (1831,80 zł / 1 l)
like productCollistarNot Rozświetlająca Baza • Primer87,50 złSugerow.135,16 zł (-35%)30 ml (2916,67 zł / 1 l)
like product+9 więcej+6 więcejCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Podkład w płynieod 99,71 złSugerow.196,20 zł (-49%)30 ml (3323,67 zł / 1 l)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Podkład w płynieod 99,71 złSugerow.196,20 zł (-49%)30 ml (3323,67 zł / 1 l)
like product+1 więcejCollistarTwist Glowy Blush • Różod 84,50 złSugerow.139,52 zł (-39%)5 g (169,00 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarNudo efekt drugiej skóry • Podkład w płynieod 103,51 złSugerow.196,20 zł (-47%)30 ml (3450,33 zł / 1 l)
like productCollistarNot Blush Vibes • Róż w kremieod 67,30 złSugerow.152,60 zł (-56%)15 ml (4486,67 zł / 1 l)
like productCollistarNOT wygładzająca baza • Primer73,56 złSugerow.135,16 zł (-46%)30 ml (2452,00 zł / 1 l)
like productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Puder brązujący121,90 złSugerow.183,12 zł (-33%)10 g (12 190,00 zł / 1 kg)
like product+2 więcejCollistarMagica Bronzing Powder • Puder brązującyod 96,60 złSugerow.183,12 zł (-47%)9 g (107,33 zł / 10 g)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Stick Concealer • Korektorod 66,86 złSugerow.126,44 zł (-47%)5 g (133,72 zł / 10 g)
like productCollistarNot Glow Vibes • Rozświetlaczod 74,49 złSugerow.152,60 zł (-51%)15 ml (4966,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Maxi Blush • Różod 103,46 złSugerow.165,68 zł (-38%)8 g (129,33 zł / 10 g)
like productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Płyn do demakijażu143,88 zł150 ml (959,20 zł / 1 l)
like productCollistarNOT matująca baza • Primer85,44 złSugerow.135,16 zł (-37%)30 ml (2848,00 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarInfinito Mascara • Zestaw do makijażu oczu142,50 złSugerow.175,50 zł (-19%)1 szt. (142,50 zł / 1 pcs)
like productCollistarNOT Żel transformujący • Róż w kremie81,33 złSugerow.117,72 zł (-31%)7 ml (116,19 zł / 10 ml)
Limitedlike productCollistarImpeccabile Mascara • Zestaw do makijażu oczu133,65 złSugerow.148,50 zł (-10%)1 szt. (133,65 zł / 1 pcs)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzer94,33 złSugerow.178,76 zł (-47%)10 g (9433,00 zł / 1 kg)