like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Odżywkaod 207,10 zł250 ml (828,40 zł / 1 l)
like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Spray termoochronny131,25 złSugerow.154,78 zł (-15%)100 ml (1312,50 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Krem do włosówod 42,99 złSugerow.52,32 zł (-18%)40 ml (1074,75 zł / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Overnight Serum Travel • Serum do włosów71,50 złSugerow.95,92 zł (-25%)30 ml (2383,33 zł / 1 l)
like productAvedaTousle Texture Dry Texture Spray • Spray teksturyzujący152,60 zł102 g (1496,08 zł / 1 kg)
like productAvedaControl Paste Finishing Paste • Pasta do włosów114,99 złSugerow.143,88 zł (-20%)75 ml (1533,20 zł / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair • Kuracja bez spłukiwaniaod 42,99 złSugerow.52,32 zł (-18%)25 ml (1719,60 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Stimulating Scalp Massager • Szczotka do masażu skóry głowy113,99 złSugerow.170,04 zł (-33%)1 szt. (113,99 zł / 1 pcs)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Szampon do włosówod 54,00 zł50 ml (1080,00 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Balancing Shampoo • Szampon do włosówod 42,99 złSugerow.52,32 zł (-18%)50 ml (859,80 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Kuracja do włosów187,49 złSugerow.252,88 zł (-26%)50 ml (3749,80 zł / 1 l)
like productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Odżywka129,00 złSugerow.173,96 zł (-26%)200 ml (645,00 zł / 1 l)
like productAvedaSap Moss • Szampon do włosów123,75 złSugerow.143,88 zł (-14%)200 ml (618,75 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Coil Definer Gel • Żel do włosów113,43 złSugerow.156,96 zł (-28%)250 ml (453,72 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Shampoo • Szampon do włosówod 135,00 złSugerow.173,96 zł (-22%)250 ml (540,00 zł / 1 l)
like productAvedaColor Control • Odżywkaod 146,25 złSugerow.173,96 zł (-16%)200 ml (731,25 zł / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Rich • Maska do włosówod 258,75 złSugerow.279,04 zł (-7%)200 ml (1293,75 zł / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Liquid Styling Foam • Pianka utrwalająca123,75 złSugerow.161,32 zł (-23%)200 ml (618,75 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light • Szampon do włosówod 52,32 zł50 ml (1046,40 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Styling Foam • Pianka utrwalającaod 52,32 zł50 ml (1046,40 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light • Serum do włosówod 52,32 zł40 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Style-Prep Smoother™ • Krem do stylizacjiod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Shampoo • Szampon do włosówod 32,00 złSugerow.52,32 zł (-39%)50 ml (640,00 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Odżywkaod 164,25 złSugerow.207,10 zł (-21%)250 ml (657,00 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Perfecting Primer • Spray teksturyzujący160,49 złSugerow.202,74 zł (-21%)200 ml (802,45 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Maska do włosówod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfectly Sleek Heat Styling Cream • Krem do stylizacjiod 52,32 zł40 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Rich • Szampon do włosówod 52,32 zł50 ml (1046,40 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich • Odżywkaod 52,32 zł40 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Odżywkaod 35,00 złSugerow.52,32 zł (-33%)40 ml (875,00 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Spray termoochronnyod 52,32 zł50 ml (1046,40 zł / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Masque Deep Moisture • Maska do włosów279,04 zł200 ml (1395,20 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum • Serum do włosówod 95,92 zł30 ml (3197,33 zł / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment • Kuracja bez spłukiwaniaod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)