like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Spray termoochronny131,25 złSugerow.154,78 zł (-15%)100 ml (1312,50 zł / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Spray termoochronnyod 52,32 zł50 ml (1046,40 zł / 1 l)
like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Spray do układania włosów161,32 zł200 ml (806,60 zł / 1 l)