like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Krem do włosówod 42,99 złSugerow.52,32 zł (-18%)40 ml (1074,75 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Kuracja do włosów187,49 złSugerow.252,88 zł (-26%)50 ml (3749,80 zł / 1 l)
like productAvedaColor Control • Odżywkaod 146,25 złSugerow.173,96 zł (-16%)200 ml (731,25 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Maska do włosówod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Kuracja do włosów224,54 zł150 ml (1496,93 zł / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Kuracja do włosów213,64 zł100 ml (2136,40 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Refreshing Protective Mist • Kuracja do włosów179,00 złSugerow.231,08 zł (-23%)100 ml (1790,00 zł / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Kuracja do włosówod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)
like productAvedaCherry Almond Leave-in Treatment • Kuracja do włosów138,75 zł200 ml (693,75 zł / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Kuracja do włosów194,25 złSugerow.218,00 zł (-11%)150 ml (1295,00 zł / 1 l)
like productAvedaColor Control Conditioner Travel Size • Kuracja do włosów52,32 zł40 ml (1308,00 zł / 1 l)