Aveda Thickening Tonic Spray teksturyzujący 30 ml 018084992715 baseImage

Aveda Thickening Tonic Spray teksturyzujący

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu

Podobnie jak drzewo przyrasta co roku o kolejny pierścień, nowy thickening tonic marki Aveda otula każdy pojedynczy włos, tworząc wokół nich warstwę. Ta sprawia, że włosy natychmiast wydają się grubsze. Ponadto, już przy pierwszym zastosowaniu sprayu do stylizacji, włosy stają się mocniejsze. Głównym elementem innowacyjnej formuły substancji czynnych, mających w 97% naturalny skład, jest amla. Ajurwedyjski owoc od wieków jest stosowany w Indiach, aby zapewnić włosom zdrowy wygląd. Pogrubia każde pasmo i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i pełniejsze – od cebulek aż po same końce!

Kryteria Conscious
Użytkowanie

1. Mocno wstrząśnij. 2. Pozwól włosom wyschnąć w 70% na powietrzu. 3. Spryskaj poszczególne pasma od nasady aż po końcówki z użyciem dwóch do trzech porcji z dozownika thickening tonic i wysusz na okrągłej szczotce. 4. Wyszczotkuj włosy do uzyskania pożądanego kształtu. 5. Spryskaj sprayem Finish Control Force™ Firm Hold Hair Spray.

Składniki
WaterAquaEau , Sodium Coco-Sulfate , Glycerin , Lauramidopropyl Betaine , Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract , Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract , Babassuamidopropyl Betaine , VinegarAcetumVinaigre , Camphor , Menthol , Cocamidopropylamine Oxide , Stearamidopropyl Dimethylamine , Polyquaternium-4 , Fragrance Parfum , Geraniol , Linalool , Limonene , Isoeugenol , Citric Acid , Sodium Chloride , Sodium Gluconate , Benzoic Acid , Phenoxyethanol
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać