like productKérastaseDensifique Bain Szampon do włosów opakowanie uzupełniające • Szampon do włosów158,43 złSugerow.238,93 zł (-34%)500 ml (316,86 zł / 1 l)
like productKérastaseDensifique Bain Densité • Szampon do włosówod 105,49 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (421,96 zł / 1 l)
like productKérastaseVolumifique • Szampon do włosów95,10 złSugerow.143,88 zł (-34%)250 ml (380,40 zł / 1 l)
Limitedlike productKérastaseDensifique Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów303,12 złSugerow.456,06 zł (-34%)2x1 szt. (303,12 zł / 1 pcs)