like productKérastaseGenesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Serum do włosówod 90,41 złSugerow.122,08 zł (-26%)30 ml (3013,67 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive 8h magic Night Serum • Serum do włosówod 90,20 złSugerow.136,03 zł (-34%)30 ml (3006,67 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Blond Guard • Serum do włosów142,00 złSugerow.197,07 zł (-28%)190 ml (747,37 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Thérapiste • Serum do włosów174,04 złSugerow.262,47 zł (-34%)30 ml (5801,33 zł / 1 l)
like productKérastaseChronologiste Overnight Youth Serum • Serum do włosówod 140,00 złSugerow.218,00 zł (-36%)30 ml (4666,67 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique przeciw wypadaniu włosów Stimuliste • Serum do włosów240,00 złSugerow.381,06 zł (-37%)125 ml (1920,00 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Serum do włosów168,00 złSugerow.275,55 zł (-39%)90 ml (1866,67 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Serum Chroma Protect • Serum do włosów124,43 złSugerow.197,07 zł (-37%)150 ml (829,53 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Blond Guard Mini • Serum do włosów69,85 złSugerow.96,79 zł (-28%)45 ml (1552,22 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Heat protection for damaged hair • Serum do włosów196,59 złSugerow.296,48 zł (-34%)90 ml (2184,33 zł / 1 l)
like productKérastaseInitialiste • Serum do włosów172,98 złSugerow.275,55 zł (-37%)60 ml (2883,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Serum Hyaluronic Acid • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)50 ml (3654,20 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)90 ml (2030,11 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Serum do włosów165,03 złSugerow.275,55 zł (-40%)90 ml (1833,67 zł / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)90 ml (2030,11 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)50 ml (3654,20 zł / 1 l)
Nowośćlike productKérastaseChronologiste Longevity Potion • Serum do włosów334,85 zł30 ml (11 161,67 zł / 1 l)