like productKérastaseDensifique Densitè Femme Cure • Kuracja do włosówod 206,00 złSugerow.311,40 zł (-34%)10x6 ml (34 333,33 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Ciment Anti-Usure • Kuracja do włosów126,62 złSugerow.190,97 zł (-34%)200 ml (633,10 zł / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Odżywka140,50 złSugerow.211,90 zł (-34%)200 ml (702,50 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Kuracja do włosów203,50 złSugerow.276,42 zł (-26%)210 ml (969,05 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Kuracja do włosówod 271,90 złSugerow.313,05 zł (-13%)10x6 ml (45 316,67 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Pre-shampoo for damaged hair • Pre-szamponod 62,45 złSugerow.94,18 zł (-34%)45 ml (1387,78 zł / 1 l)
like productKérastaseGensis Cure Apaisante • Kuracja do włosów208,90 złSugerow.323,10 zł (-35%)10x6 ml (34 816,67 zł / 1 l)