like productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Szampon do włosówod 105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique przeciw wypadaniu włosów Stimuliste • Serum do włosów240,00 złSugerow.381,06 zł (-37%)125 ml (1920,00 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Bain Divalent Refill • Szampon do włosów144,04 złSugerow.241,20 zł (-40%)500 ml (288,08 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Szampon do włosówod 105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Szampon do włosów100,90 złSugerow.158,70 zł (-36%)250 ml (403,60 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Serum do włosów165,03 złSugerow.275,55 zł (-40%)90 ml (1833,67 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Masque Rehydratant • Maska do włosów165,00 złSugerow.276,42 zł (-40%)200 ml (825,00 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Kuracja do włosówod 271,90 złSugerow.313,05 zł (-13%)10x6 ml (45 316,67 zł / 1 l)