like productKérastasePremière Hair mask for damaged hair • Maska do włosówod 90,20 złSugerow.136,03 zł (-34%)75 ml (1202,67 zł / 1 l)
like productKérastasePREMIÈRE Conditioner for damaged hair • Odżywka160,55 złSugerow.241,54 zł (-34%)200 ml (802,75 zł / 1 l)
like productKérastasePremiere Exclusive Sets • Zestaw do pielęgnacji włosów204,70 złSugerow.367,20 zł (-44%)1 szt. (204,70 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Heat protection for damaged hair • Serum do włosów196,59 złSugerow.296,48 zł (-34%)90 ml (2184,33 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Shampoo for damaged hair - refill pack • Szampon do włosów181,00 złSugerow.277,30 zł (-35%)500 ml (362,00 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Szampon do włosówod 66,00 złSugerow.92,43 zł (-28%)80 ml (825,00 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Hair oil for damaged hair • Olejek do włosów163,05 złSugerow.245,90 zł (-34%)30 ml (5435,00 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów163,74 złSugerow.274,68 zł (-40%)1 szt. (163,74 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Pre-shampoo for damaged hair • Pre-szamponod 62,45 złSugerow.94,18 zł (-34%)45 ml (1387,78 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Pre-Shampoo Geschenkset • Zestaw do pielęgnacji włosów226,02 złSugerow.419,40 zł (-46%)1 szt. (226,02 zł / 1 pcs)
Limitedlike productKérastasePremière Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów346,96 złSugerow.524,94 zł (-34%)2x1 szt. (346,96 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Duo Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów105,49 złSugerow.158,70 zł (-34%)1 szt. (105,49 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Pre-Shampoo Spring Set • Zestaw do pielęgnacji włosów243,85 złSugerow.406,35 zł (-40%)1 szt. (243,85 zł / 1 pcs)