like productKérastaseGloss Absolu Glaze Drops • Olejek do włosów135,98 złSugerow.226,72 zł (-40%)45 ml (3021,78 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Odżywkaod 72,38 złSugerow.96,79 zł (-25%)75 ml (965,07 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Kuracja bez spłukiwaniaod 73,90 złSugerow.92,43 zł (-20%)45 ml (1642,22 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Szampon do włosówod 52,82 złSugerow.77,61 zł (-32%)80 ml (660,25 zł / 1 l)
Limitedlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Zestaw do pielęgnacji włosów138,88 złSugerow.226,72 zł (-39%)1 szt. (138,88 zł / 1 pcs)
like productKérastaseGloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Maska do włosówod 72,88 złSugerow.106,38 zł (-31%)75 ml (971,73 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Kuracja bez spłukiwania176,14 złSugerow.239,80 zł (-27%)240 ml (733,92 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Perfumy do włosów141,59 złSugerow.192,71 zł (-27%)30 ml (4719,67 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Szampon do włosówod 52,99 złSugerow.80,10 zł (-34%)80 ml (662,38 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Szampon do włosów161,49 złSugerow.246,60 zł (-35%)500 ml (322,98 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill • Szampon do włosów178,11 złSugerow.238,93 zł (-25%)500 ml (356,22 zł / 1 l)