like product+1 więcejINGLOTPerfect Finish Loose Powder 4G • Puder sypkiod 72,80 złSugerow.85,02 zł (-14%)23 g (3165,22 zł / 1 kg)
like productINGLOTCore Blur Effect • Puder sypkiod 88,39 złSugerow.100,28 zł (-12%)6 g (147,32 zł / 10 g)
like productINGLOTSmoothing Under Eye Powder • Puder sypkiod 68,88 złSugerow.87,20 zł (-21%)2.2 g (313,09 zł / 10 g)
like productINGLOTTranslucent Loose Powder • Puder sypki49,00 złSugerow.71,94 zł (-32%)1.5 g (326,67 zł / 10 g)
like productINGLOTBronzie Cheeks Face Bronzer • Puder brązującyod 59,66 złSugerow.95,92 zł (-38%)5.6 g (106,54 zł / 10 g)