like product+6 więcej+3 więcejINGLOTVelvet Define Lip Pencil • Konturówka do ustod 43,32 złSugerow.58,86 zł (-26%)1.6 g (270,75 zł / 10 g)
like product+5 więcej+2 więcejINGLOTCreamy Soft Lipliner • Konturówka do ustod 42,40 złSugerow.69,76 zł (-39%)1.32 g (321,21 zł / 10 g)
like product+5 więcej+2 więcejINGLOTLip Volume Tinted Lip Balm • Balsam do ustod 56,00 złSugerow.78,48 zł (-28%)6 g (93,33 zł / 10 g)
like product+1 więcejINGLOTSoft precision Konturówka do ust • Konturówka do ustod 40,00 złSugerow.67,58 zł (-41%)1.13 g (353,98 zł / 10 g)
like product+5 więcej+2 więcejINGLOTCreamy Soft Lipstick • Szminkaod 58,40 złSugerow.87,20 zł (-33%)4.4 g (132,73 zł / 10 g)
like product+3 więcejINGLOTKiss Catcher • Szminkaod 60,80 złSugerow.87,20 zł (-30%)4 g (152,00 zł / 10 g)
like product+2 więcejINGLOTHD Lip Tint Matte • Szminkaod 61,60 złSugerow.89,38 zł (-31%)5.5 ml (112,00 zł / 10 ml)
like product+1 więcejINGLOTMe Like Volumizing Lip Gloss • Błyszczyk do ustod 55,20 złSugerow.82,84 zł (-33%)4.8 ml (115,00 zł / 10 ml)
like product+9 więcej+6 więcejINGLOTGlazed Lips Liquid Lipstick Spf 50+ • Szminka w płynieod 56,00 złSugerow.95,92 zł (-42%)3.5 ml (160,00 zł / 10 ml)
like productINGLOTLab Lip Repair Mask • Maska do ust41,82 złSugerow.52,32 zł (-20%)4 g (104,55 zł / 10 g)
like productINGLOTJuicy Lips Smoothing Lip Oil • Błyszczyk do ust68,00 złSugerow.80,66 zł (-16%)4 ml (170,00 zł / 10 ml)