like product+5 więcej+2 więcejINGLOTCreamy Soft Lipstick • Szminkaod 58,40 złSugerow.87,20 zł (-33%)4.4 g (132,73 zł / 10 g)
like product+3 więcejINGLOTKiss Catcher • Szminkaod 60,80 złSugerow.87,20 zł (-30%)4 g (152,00 zł / 10 g)
like product+2 więcejINGLOTHD Lip Tint Matte • Szminkaod 61,60 złSugerow.89,38 zł (-31%)5.5 ml (112,00 zł / 10 ml)