like productINGLOTEye Shadow Keeper • Baza do cieni do powiek69,33 złSugerow.98,10 zł (-28%)10 ml (6933,00 zł / 1 l)
like product+2 więcejINGLOTAMC Eyeliner Gel • Eyelinerod 61,49 złSugerow.98,10 zł (-37%)5.5 g (111,80 zł / 10 g)
like productINGLOTPlayinn Loca Mocca • Paleta cieni do powiek65,02 złSugerow.104,64 zł (-38%)8 g (81,28 zł / 10 g)
like productINGLOTBrow Shaping Mascara • Tusz do rzęsod 45,93 złSugerow.74,12 zł (-38%)4 ml (114,83 zł / 10 ml)
like productINGLOTPlayinn Lilla Vanilla • Paleta cieni do powiek65,51 złSugerow.104,64 zł (-37%)8 g (81,89 zł / 10 g)
like productINGLOTKohl Pencil • Kredka w sztyfcieod 52,05 złSugerow.87,20 zł (-40%)1.2 g (433,75 zł / 10 g)
like productINGLOTOne Move Liquid Eyeliner • Eyeliner58,00 złSugerow.85,02 zł (-32%)0.55 ml (1054,55 zł / 10 ml)
like productINGLOTAll Eye Want Waterproof • Tusz do rzęs66,40 złSugerow.100,28 zł (-34%)8.5 ml (78,12 zł / 10 ml)
like productINGLOTPlayinn Creach Peach • Paleta cieni do powiek63,60 złSugerow.104,64 zł (-39%)8 g (79,50 zł / 10 g)
like productINGLOTPlayinn Wanna Banana • Paleta cieni do powiek63,60 złSugerow.104,64 zł (-39%)8 g (79,50 zł / 10 g)
like productINGLOTMore Than A Legend • Tusz do rzęs72,80 złSugerow.109,00 zł (-33%)9.5 ml (76,63 zł / 10 ml)
like productINGLOTAll Eye Want • Tusz do rzęs66,40 złSugerow.100,28 zł (-34%)8.5 ml (78,12 zł / 10 ml)