like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Spray do układania włosów161,32 zł200 ml (806,60 zł / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Kuracja do włosów194,25 złSugerow.218,00 zł (-11%)150 ml (1295,00 zł / 1 l)
like productAvedaColor Control Conditioner Travel Size • Kuracja do włosów52,32 zł40 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Pomade • Pasta do włosów127,50 złSugerow.159,14 zł (-20%)75 ml (1700,00 zł / 1 l)