like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Szampon do włosów156,63 złSugerow.216,26 zł (-28%)300 ml (522,10 zł / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Kuracja bez spłukiwania248,52 zł150 ml (1656,80 zł / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Maska do włosów338,34 zł200 ml (1691,70 zł / 1 l)