LimitedNowośćlike productShu UemuraUltimate Reset x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Zestaw do pielęgnacji włosów459,54 zł1 szt. (459,54 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraUltimate Reset extreme repair overnight serum • Serum do włosów202,00 złSugerow.280,78 zł (-28%)90 ml (2244,44 zł / 1 l)
like productShu UemuraUrban Moisture • Szampon do włosów168,50 złSugerow.224,10 zł (-25%)300 ml (561,67 zł / 1 l)
like productShu UemuraAshita Supreme • Szampon do włosów216,50 złSugerow.261,60 zł (-17%)300 ml (721,67 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productShu UemuraUrban Moisture x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Zestaw do pielęgnacji włosów397,63 zł1 szt. (397,63 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Olejek do włosów243,29 zł50 ml (4865,80 zł / 1 l)
like productShu UemuraYūbi Blonde Anti-yellow tint Purple • Szampon do włosów178,24 złSugerow.224,06 zł (-20%)300 ml (594,13 zł / 1 l)
like productShu UemuraUrban Moisture • Kuracja do włosów298,50 złSugerow.350,54 zł (-15%)200 ml (1492,50 zł / 1 l)
like productShu UemuraAshita Supreme Ultra-Premium Duo Set • Zestaw do pielęgnacji włosów512,74 zł1 szt. (512,74 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Gloss • Woda do włosów237,50 złSugerow.313,92 zł (-24%)200 ml (1187,50 zł / 1 l)
like productShu UemuraUzu Cotton Definition Cream • Krem do stylizacji170,00 złSugerow.195,33 zł (-13%)75 ml (2266,67 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum Mini • Serum do włosów174,40 zł45 ml (3875,56 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Olejek do włosów148,66 złSugerow.190,97 zł (-22%)50 ml (2973,20 zł / 1 l)
like productShu UemuraUltimate Reset • Maska do włosów247,00 złSugerow.350,54 zł (-30%)200 ml (1235,00 zł / 1 l)
like productShu UemuraUltimate Reset • Odżywka196,13 złSugerow.272,94 zł (-28%)250 ml (784,52 zł / 1 l)
like productShu UemuraYūbi Blonde neutralizująca Purple • Maska do włosów296,00 złSugerow.350,54 zł (-16%)200 ml (1480,00 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Universal Balm • Kuracja bez spłukiwania211,66 złSugerow.261,60 zł (-19%)150 ml (1411,07 zł / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Shampoo System • Szampon do włosów159,96 złSugerow.224,10 zł (-28%)300 ml (533,20 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Shu-Per Star Duo Set • Zestaw do pielęgnacji włosów384,38 złSugerow.480,47 zł (-20%)1 szt. (384,38 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraMuroto Volume • Odżywka199,94 złSugerow.272,94 zł (-27%)250 ml (799,76 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Oil-In-Cream • Płyn do włosów199,82 złSugerow.270,32 zł (-26%)150 ml (1332,13 zł / 1 l)
like productShu UemuraAwa Volume Volume Mousse • Pianka utrwalająca148,29 złSugerow.219,74 zł (-33%)150 ml (988,60 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Nourishing & protective hair oil • Olejek do włosów240,27 złSugerow.364,50 zł (-34%)150 ml (1601,80 zł / 1 l)
like productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Serum do włosów152,91 złSugerow.195,33 zł (-22%)150 ml (1019,40 zł / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum • Serum do włosów292,90 złSugerow.364,50 zł (-20%)150 ml (1952,67 zł / 1 l)
like productShu UemuraNetsu Design Blow Dry Cream • Krem do włosów126,35 złSugerow.195,33 zł (-35%)150 ml (842,33 zł / 1 l)
like productShu UemuraAshita Supreme Anti-hair loss serum • Serum do włosów464,90 złSugerow.594,00 zł (-22%)90 ml (5165,56 zł / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water • Serum do włosów171,61 złSugerow.257,24 zł (-33%)150 ml (1144,07 zł / 1 l)
like productShu UemuraNendo Definer Matte Clay • Krem do stylizacji162,50 złSugerow.195,33 zł (-17%)75 ml (2166,67 zł / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Szampon do włosów156,63 złSugerow.216,26 zł (-28%)300 ml (522,10 zł / 1 l)
like productShu UemuraDeep Cleanser Gentle Radiance • Szampon do włosów177,90 złSugerow.270,32 zł (-34%)400 ml (444,75 zł / 1 l)
like productShu UemuraDeep Cleanser Delicate Comfort • Szampon do włosów217,50 złSugerow.270,32 zł (-20%)400 ml (543,75 zł / 1 l)
like productShu UemuraYūbi Blonde Glow • Odżywka189,97 złSugerow.272,94 zł (-30%)250 ml (759,88 zł / 1 l)
like productShu UemuraTsuki Shape Blow Dry Spray • Spray do układania włosów129,83 złSugerow.195,33 zł (-34%)190 ml (683,32 zł / 1 l)
like productShu UemuraKumo Hold Finishing Spray • Spray do włosów134,67 złSugerow.177,89 zł (-24%)300 ml (448,90 zł / 1 l)
like productShu UemuraDeep Cleanser Pure Serenity • Szampon do włosów179,92 złSugerow.270,32 zł (-33%)400 ml (449,80 zł / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Conditioner System • Odżywka189,97 złSugerow.272,94 zł (-30%)250 ml (759,88 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productShu UemuraIzumi Tonic x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Zestaw do pielęgnacji włosów459,54 zł1 szt. (459,54 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productShu UemuraEssence Absolue & Izumi Tonic x Mitsuru Yokoyama Holiday Hero Duo Set • Zestaw do pielęgnacji włosów497,48 zł1 szt. (497,48 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Serum do włosów95,92 zł45 ml (2131,56 zł / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Kuracja bez spłukiwania248,52 zł150 ml (1656,80 zł / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Treatment System • Maska do włosów233,30 złSugerow.350,54 zł (-33%)200 ml (1166,50 zł / 1 l)
like productShu UemuraAshita Supreme • Serum do włosów279,90 złSugerow.369,73 zł (-24%)90 ml (3110,00 zł / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Thickening Serum • Serum do włosów165,89 złSugerow.248,52 zł (-33%)90 ml (1843,22 zł / 1 l)
like productShu UemuraIshi Sculpt Sculpting Paste • Krem do stylizacji134,21 złSugerow.195,33 zł (-31%)75 ml (1789,47 zł / 1 l)