LimitedNowośćlike productShu UemuraAshita Supreme x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Zestaw do pielęgnacji włosów530,18 zł1 szt. (530,18 zł / 1 pcs)
like productShu UemuraMuroto Volume • Maska do włosów237,06 złSugerow.350,54 zł (-32%)200 ml (1185,30 zł / 1 l)
like productShu UemuraYūbi Blonde Glow • Szampon do włosów209,00 złSugerow.224,10 zł (-7%)300 ml (696,67 zł / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Maska do włosów338,34 zł200 ml (1691,70 zł / 1 l)