like product+68 więcej+65 więcejMACStudio Fix Fluid SPF15 RL • Podkład w płynieod 149,00 złSugerow.204,92 zł (-27%)30 ml (4966,67 zł / 1 l)
like product+3 więcejMACStudio Fix Pro Set + Blur Weightless Loose Powder • Puder sypkiod 129,00 złSugerow.183,12 zł (-30%)6.5 g (198,46 zł / 10 g)
like product+8 więcej+5 więcejMACStudio Fix Fluid SPF 15 mini • Podkład w płynieod 75,00 złSugerow.104,64 zł (-28%)15 ml (5000,00 zł / 1 l)
like product44 Dostępne koloryMACStudio Fix 36HR Smooth Angles Concealer • Korektorod 126,44 zł7 ml (180,63 zł / 10 ml)
like productMACStudio Fix Mattifine 12HR Shine-Control Primer • Primer183,12 zł30 ml (6104,00 zł / 1 l)
like product6 Dostępne koloryMACStudio Fix 24HR Colour Corrector • Korektorod 78,48 zł1.8 ml (436,00 zł / 10 ml)
like productMACStudio Fix Powder Plus Foundation Prefill • Kompaktowy podkład196,20 zł12 g (16 350,00 zł / 1 kg)
like product+3 więcejMACStudio Fix Powder Plus Foundation • Kompaktowy podkładod 196,20 zł12 ml (16 350,00 zł / 1 l)
like product+25 więcej+22 więcejMACStudio Fix Every Wear All Over Face Pen • Korektorod 139,00 złSugerow.165,68 zł (-16%)12 ml (11 583,33 zł / 1 l)
like product2 Dostępne koloryMACStudio Fix Sculpt And Shape Contour • Paleta do konturowaniaod 196,09 złSugerow.222,36 zł (-12%)14.4 g (13 617,36 zł / 1 kg)
like product+3 więcejMACStudio Fix Conceal And Correct Palette • Paleta korektorówod 213,64 zł6 g (356,07 zł / 10 g)