like product+11 więcej+8 więcejMACLipglass • Błyszczyk do ustod 89,00 złSugerow.113,36 zł (-21%)3.1 ml (287,10 zł / 10 ml)
like product+10 więcej+7 więcejMACLIPGLASS AIR • Błyszczyk do ustod 93,75 złSugerow.117,72 zł (-20%)5 ml (187,50 zł / 10 ml)
like product8 Dostępne koloryMACLipglass Cushion High-Pigment Oil • Olejek do ustod 95,00 złSugerow.117,72 zł (-19%)5 ml (190,00 zł / 10 ml)
like productMACLipglass Clear • Błyszczyk do ust90,00 złSugerow.117,72 zł (-24%)15 ml (6000,00 zł / 1 l)
like productMACLIPGLASS BLOW • Olejek do ust99,00 złSugerow.126,44 zł (-22%)5 ml (198,00 zł / 10 ml)