like product+19 więcej+16 więcejLAURA MERCIERReal Flawless Weightless Perfecting Concealer • Korektorod 79,57 złSugerow.159,14 zł (-50%)5 ml (159,14 zł / 10 ml)
Nowośćlike product8 Dostępne koloryLAURA MERCIERSecret Camouflage Complexion Perfector • Paleta korektorówod 156,96 zł3.2 g (490,50 zł / 10 g)
like product+7 więcej+4 więcejLAURA MERCIERSecret Camouflage Brighten & Correct Duo • Korektorod 91,56 złSugerow.183,12 zł (-50%)2 g (457,80 zł / 10 g)
like productLAURA MERCIERSecret Camouflage Brush • Pędzelek do korektora89,00 złSugerow.117,72 zł (-24%)1 szt. (89,00 zł / 1 pcs)