like product+9 więcej+6 więcejLAURA MERCIERCaviar Hydra-Crème Lipstick • Szminkaod 133,76 złSugerow.219,96 zł (-39%)3 g (445,87 zł / 10 g)
like product+12 więcej+9 więcejLAURA MERCIERCaviar Smoothing Matte Lipstick • Szminkaod 130,84 złSugerow.204,92 zł (-36%)3.8 g (344,32 zł / 10 g)
like product+10 więcej+7 więcejLAURA MERCIERHigh Vibe Lip Color • Szminkaod 102,22 złSugerow.161,32 zł (-37%)2 g (511,10 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejLAURA MERCIERCaviar Perfecting Lip Liner • Konturówka do ustod 81,75 złSugerow.130,80 zł (-38%)1.1 g (743,18 zł / 10 g)
like product+2 więcejLAURA MERCIERPetal Soft Lipstick Crayon • Szminkaod 99,00 złSugerow.156,96 zł (-37%)1.6 g (618,75 zł / 10 g)
like productLAURA MERCIERLip Glacé • Błyszczyk do ust92,66 złSugerow.153,00 zł (-39%)4.5 g (205,91 zł / 10 g)
like productLAURA MERCIERCaviar Hydra-Crème Lipstick Refill • Szminka135,00 zł3 g (450,00 zł / 10 g)