like product+3 więcejKess BerlinSoft Shape Lip Liner • Konturówka do ustod 69,76 zł0.35 g (1993,14 zł / 10 g)
like product+1 więcejKess BerlinTriple Tint Lip Balm • Balsam do ustod 69,76 zł3.7 g (188,54 zł / 10 g)
like product+1 więcejKess BerlinJelly Treat Lip Oil • Olejek do ustod 95,92 zł4 ml (239,80 zł / 10 ml)