like product+2 więcejKess BerlinCC Cream SPF 30 Travel Size • Krem CCod 91,56 zł15 ml (6104,00 zł / 1 l)
Nowośćlike product+1 więcejKess BerlinCream Bronzer Refill • Bronzerod 78,48 zł5.5 g (142,69 zł / 10 g)
like productKess BerlinSet & Blur Setting Powder • Puder utrwalający139,52 zł11 g (12 683,64 zł / 1 kg)
like product+8 więcej+5 więcejKess BerlinConcealer Stick SPF 20 Refill • Korektorod 61,04 złSugerow.87,20 zł (-30%)3 g (203,47 zł / 10 g)
Nowośćlike productKess BerlinSpray Off Makeup Remover Spray • Płyn do demakijażu95,92 zł75 ml (1278,93 zł / 1 l)