like productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Spray termoochronnyod 69,76 zł60 ml (1162,67 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Krem do stylizacji174,40 zł200 ml (872,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Kuracja do włosów174,40 zł250 ml (697,60 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleHeat Shield Thermal Protection Mist • Spray termoochronnyod 78,48 zł60 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Odżywkaod 65,40 zł60 ml (1090,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Szampon do włosówod 56,90 złSugerow.63,22 zł (-10%)60 ml (948,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Spray nadający objętościod 78,48 zł60 ml (1308,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Krem do stylizacji165,68 zł150 ml (1104,53 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Kuracja bez spłukiwania178,76 zł125 ml (1430,08 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Kuracja bez spłukiwania178,76 zł125 ml (1430,08 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCurl Anti-Humidity Gel-Oil • Olejek do włosów178,76 zł150 ml (1191,73 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleBond-Building Oil Serum • Serum do włosów213,64 zł50 ml (4272,80 zł / 1 l)
like productBumble and bumblePrêt-à-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist • Suchy szamponod 85,02 zł45 ml (1889,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleColor Minded Shampoo • Szampon do włosów172,22 zł250 ml (688,88 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Pielęgnacja skóry głowy215,82 zł200 ml (1079,10 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleBond Building Repair Styling Creme • Krem do stylizacji191,84 zł150 ml (1278,93 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Odżywka169,00 zł250 ml (676,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Spray termoochronny117,72 zł125 ml (941,76 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Krem do stylizacji183,12 zł250 ml (732,48 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Olejek do włosów222,36 zł100 ml (2223,60 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Szampon do włosówod 65,40 zł60 ml (1090,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Szampon do włosówod 74,12 zł60 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCurl Reactivator • Spray teksturyzującyod 69,76 zł60 ml (1162,67 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleColor Minded 1-Minute Treatment • Kuracja do włosów211,46 zł200 ml (1057,30 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleSunday Weekly Detoxifying • Szampon do włosów65,40 zł60 ml (1090,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleBond Building Repair • Szampon do włosów165,68 zł250 ml (662,72 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleRepair Blow Dry • Balsam do układania włosów185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleSeaweed Air Dry Cream • Pasta do włosów183,12 zł150 ml (1220,80 zł / 1 l)