like productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Krem do stylizacji174,40 zł200 ml (872,00 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Krem do stylizacji165,68 zł150 ml (1104,53 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleBond Building Repair Styling Creme • Krem do stylizacji191,84 zł150 ml (1278,93 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Krem do stylizacji183,12 zł250 ml (732,48 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)
like productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Krem do stylizacji185,30 zł150 ml (1235,33 zł / 1 l)