like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Krem do włosówod 42,99 złSugerow.52,32 zł (-18%)40 ml (1074,75 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Coil Definer Gel • Żel do włosów113,43 złSugerow.156,96 zł (-28%)250 ml (453,72 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Shampoo • Szampon do włosówod 135,00 złSugerow.173,96 zł (-22%)250 ml (540,00 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Odżywkaod 164,25 złSugerow.207,10 zł (-21%)250 ml (657,00 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Perfecting Primer • Spray teksturyzujący160,49 złSugerow.202,74 zł (-21%)200 ml (802,45 zł / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Maska do włosówod 52,32 zł25 ml (2092,80 zł / 1 l)