Nowośćlike productYves Saint LaurentBlack Opium Pink Glaze • Woda perfumowanaod 335,72 zł30 ml (11 190,67 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Berry Crush • Woda perfumowanaod 321,50 złSugerow.388,04 zł (-17%)30 ml (10 716,67 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre • Woda perfumowanaod 256,90 złSugerow.379,32 zł (-32%)30 ml (8563,33 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Refill • Woda perfumowana416,90 złSugerow.632,20 zł (-34%)100 ml (4169,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Intense • Woda perfumowanaod 294,90 złSugerow.422,92 zł (-30%)30 ml (9830,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentBlack Opium • Woda perfumowanaod 280,50 złSugerow.357,52 zł (-22%)30 ml (9350,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentBlack Opium Over Red • Woda perfumowanaod 336,90 złSugerow.370,60 zł (-9%)30 ml (11 230,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentBlack Opium Le Parfum • Perfumyod 367,50 złSugerow.414,20 zł (-11%)30 ml (12 250,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Le Parfum • Woda perfumowanaod 363,50 złSugerow.457,80 zł (-21%)30 ml (12 116,67 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentMon Paris • Woda perfumowanaod 310,90 złSugerow.370,60 zł (-16%)30 ml (10 363,33 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Flowers & Flames • Woda perfumowanaod 314,40 złSugerow.388,04 zł (-19%)30 ml (10 480,00 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentLibre Intense Refill • Woda perfumowana555,00 złSugerow.706,32 zł (-21%)100 ml (5550,00 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentLibre Set (EdP 50ml + EdP 10ml + Mini Mascara) • Zestaw zapachowy399,53 złSugerow.579,88 zł (-31%)1 szt. (399,53 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentBlack Opium Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Zestaw zapachowy507,29 złSugerow.706,32 zł (-28%)1 szt. (507,29 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productYves Saint LaurentBlack Opium Refill • Woda perfumowana559,00 złSugerow.588,60 zł (-5%)100 ml (5590,00 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentBlack Opium Eau de Parfum Set • Zestaw zapachowy250,98 złSugerow.366,24 zł (-31%)1 szt. (250,98 zł / 1 pcs)
like productYves Saint LaurentBlack Opium Glitter • Woda perfumowanaod 370,60 zł30 ml (12 353,33 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentCinema • Woda perfumowana413,29 złSugerow.632,20 zł (-35%)80 ml (5166,13 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentLibre Intense • Zestaw zapachowy563,58 złSugerow.837,12 zł (-33%)1 szt. (563,58 zł / 1 pcs)
like productYves Saint LaurentLibre L'Eau Nue • Perfumyod 372,40 złSugerow.545,00 zł (-32%)50 ml (7448,00 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentLibre Berry Crush Set • Zestaw zapachowy441,87 złSugerow.588,60 zł (-25%)1 szt. (441,87 zł / 1 pcs)
like productYves Saint LaurentOpium • Woda toaletowaod 327,69 złSugerow.501,40 zł (-35%)50 ml (6553,80 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentYvresse • Woda toaletowa421,50 złSugerow.588,60 zł (-28%)80 ml (5268,75 zł / 1 l)
like productYves Saint LaurentRive Gauche • Woda toaletowa459,49 złSugerow.588,60 zł (-22%)100 ml (4594,90 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentLibre Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Zestaw zapachowy522,48 złSugerow.776,08 zł (-33%)1 szt. (522,48 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productYves Saint LaurentBlack Opium EDP 50ml + 10ml + Mini Mascara Set • Zestaw zapachowy523,20 zł1 szt. (523,20 zł / 1 pcs)
like productYves Saint LaurentOpium • Woda perfumowanaod 509,00 złSugerow.545,00 zł (-7%)50 ml (10 180,00 zł / 1 l)